BuldokCup 2016

aktual.gif, 0 kB

Davka #17
15.10.2019

MK
15.10.2019

FrimliS
15.10.2019



Buldok Cup 2006


Bobeš #71262
Peckáč #8117
Sádloš #79117
Bombéro #44112
Vlčák #77108
Davka #1788
Lu2 #2183
Zvedák #749
Koza #548
D@we #20
Balis #14 (G)11
Johny2
















počítadlo.abz.cz


SALMING Buldok Cup 2010


Děkujeme všem teamům za účast a dobrou hru. Doufáme, že tento ročník ve Vás nenese nějaká negativa. Budeme se těšit na další ročník, který se bude konat přibližně v tomto termínu. Chtěl bych poprosit teamy,aby nám napsali své postřehy a co by bylo možné změnit v dalších ročnících (např. organizace,herní systém,bufet atd.)

Již jsou doplněny HRÁČSKÉ STATISTIKY a FOTKY Z TURNAJE.
Ostatní fotky najdete v sekci GALERIE.



PŘIHLÁŠENÉ TEAMY
# Název teamu www Úhrada
1.SNIPERS PODĚBRADY - UHRAZENO
2.KING´S Praha www.kingspraha.cz UHRAZENO
3.FBC TORNADOS HK www.tornados.cz UHRAZENO
4.JOKER TEAM JAROMĚŘ www.joker-jaromer.webnode.cz UHRAZENO
5.LUKA NAD JIHLAVOU www.florballuka.estranky.cz UHRAZENO
6.PAROUBKOVI HOŠI www.paroubkovi-hosi.webnode.cz UHRAZENO
7.JOKERIT POLICE NAD METUJÍ - UHRAZENO
8.AXA FT www.axaft.er.cz UHRAZENO
9.ROZMETADLA V.PETROVICE - UHRAZENO
10.SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ www.fcsuo.wz.cz UHRAZENO
11.UBALS ŠPINDL www.spindlubals.cz UHRAZENO
12.CIRKUS BUDE www.cirkusbude.wgz.cz UHRAZENO
13.FBC ČERVENÁ VODA www.florbalcv.unas.cz UHRAZENO
14.UMEJ SI HO www.fbc-rtyne.wz.cz UHRAZENO
15.FC WYDLE www.wydle.eu UHRAZENO
16.TOP TEAM (ž) - UHRAZENO
17.ZA STYK VŠE www.zastykvse.cz UHRAZENO
18.KLISNY (ž) - UHRAZENO
19.FBC VULCANE CHEB - UHRAZENO
20.FBC CHRAST - UHRAZENO
21.STATIC-X-TEAM - UHRAZENO
22.LEMPLOVÉ - UHRAZENO
23.VRÁTNO - UHRAZENO
24.MEDVĚDI ŽACLÉŘ - UHRAZENO

ROZLOSOVÁNÍ SKUPIN
# PÁTEK Skupina A # SOBOTA dopoledne SKUPINA B # SOBOTA odpoledne SKUPINA C
A1VRÁTNO B1KLISNY (ž) C1FBC VULCANE CHEB
A2AXA FT B2UBALS ŠPINDL C2STATIC-X TEAM
A3JOKERIT B3SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ C3KING´S PRAHA
A4LEMPLOVÉ B4TORNADOS HK C4SNIPERS PODĚBRADY
A5UMEJ SI HO B5JOKER TEAM JAROMĚŘ C5LUKA NAD JIHLAVOU
A6PAROUBKOVI HOŠI B6TOP TEAM (Ž) C6FBC CHRAST
A7ROZMETADLA PETROVICE B7CIRKUS BUDE C7MEDVĚDI ŽACLÉŘ
A8ZA STYK VŠE B8FBC ČERVENÁ VODA C8FC WYDLE

SALMING BULDOK CUP 2010 SKUPINA "A"
  VRÁTNOAXA FTJOKERIT LEMPLOVÉUMEJ SI HOPAROUBCI ROZMET. PETROV.ZA STYK VŠESkóreBodyMísto
A1VRÁTNO  1:63:23:11:43:15:00:7 16 : 218 4
A2AXA FT 6:1 2:02:10:71:14:01:2 16 : 129 3
A3JOKERIT 2:30:2 1:01:23:05:21:1 13 : 107 5
A4LEMPLOVÉ 1:31:20:1 1:26:14:10:4 13 : 144 6
A5UMEJ SI HO 4:17:02:12:1 5:07:13:0 30 : 414 1
A6PAROUBCI 1:31:10:31:60:5 4:21:6 8 : 263 7
A7ROZMETADLA PETROVICE 0:50:42:51:41:72:4 0:3 6 : 320 8
A8ZA STYK VŠE 7:02:11:14:00:36:13:0  23 : 611 2

SALMING BULDOK CUP 2010 SKUPINA "B"
  KLISNYUBALS ŠPINDLSOKOL ÚSTÍ TORNADOSJOKERTOP TEAM CIRKUS BUDEČERVENÁ VODA SkóreBodyMísto
B1KLISNY  1:61:52:20:32:05:32:2 13 : 216 6
B2UBALS ŠPINDL 6:1 3:04:24:06:01:42:1 26 : 812 2
B3SOKOL ÚSTÍ 5:10:3 1:42:07:11:22:1 18 : 128 3
B4TORNADOS 2:22:44:1 2:37:00:34:0 21 : 137 5
B5JOKER 3:00:40:23:2 7:02:42:0 17 : 128 4
B6TOP TEAM 0:20:61:70:70:7 1:53:5 5 : 390 8
B7CIRKUS BUDE 3:54:12:13:04:25:1 4:1 25 : 1112 1
B8FBC ČERVENÁ VODA 2:21:21:20:40:25:31:4  10 : 193 7

SALMING BULDOK CUP 2010 SKUPINA "C"
  FBC VULCANE CHEBSTATIC-X TEAMKINGS PRAHASNIPERS PODĚBRADYLUKA n/JIH.FBC CHRASTMEDVĚDI ŽACLÉŘFC WYDLESkóreBodyMísto
C1FBC VULCANE CHEB  3:22:44:32:13:12:04:0 20 : 1112 2
C2STATIC-X TEAM 2:3 0:41:41:11:63:22:0 10 : 205 5
C3KINGS PRAHA 4:24:0 6:13:15:14:06:2 32 : 714 1
C4SNIPERS PODĚBRADY 3:44:11:6 1:53:23:40:1 15 : 234 8
C5LUKA n/JIH. 1:21:11:35:1 6:06:10:1 20 : 97 3
C6FBC CHRAST 1:36:11:52:30:6 4:13:1 17 : 206 4
C7MEDVĚDI ŽACLÉŘ 0:22:30:44:31:61:4 4:2 12 : 244 6
C8FC WYDLE 0:40:22:61:01:01:32:4  7 : 194 7

SALMING BULDOK CUP 2010 SKUPINA "X"
  UMEJ SI HOUBALS ŠPINDLVULCANE CHEBSOKOL ÚSTÍLUKA n/JIH.VRÁTNOSkóreBodyMísto
A1UMEJ SI HO  7:22:05:03:14:1 21 : 410 1
B2UBALS ŠPINDL 2:7 3:22:03:23:1 13 : 128 2
C2VULCANE CHEB 0:22:3 5:12:17:1 16 : 86 3
B3SOKOL ÚSTÍ 0:50:21:5 1:61:4 3 : 220 6
C3LUKA n/JIH. 1:32:31:26:1 1:5 11 : 142 5
A4VRÁTNO 1:41:31:74:15:1  12 : 164 4

SALMING BULDOK CUP 2010 SKUPINA "Y"
  CIRKUS BUDEKINGSZA STYK VŠEAXA FTJOKER TEAMFBC CHRASTSkóreBodyMísto
B1CIRKUS BUDE  4:43:45:14:25:1 21 : 127 2
C1KINGS 4:4 2:15:34:25:1 20 : 119 1
A2ZA STYK VŠE 4:31:2 2:13:50:3 10 : 144 5
A3AXA FT 1:53:51:2 2:15:0 12 : 134 4
B4JOKER TEAM 2:42:45:31:2 3:1 13 : 144 3
C4FBC CHRAST 1:51:53:00:51:3  6 : 182 6

BCUP 2010 - ROZPIS UTKÁNÍ ČTVRTFINÁLE NEDĚLE 7.2.2010
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
13:20X1-Y4 UMEJ SI HOvs. AXA FT5:1
13:35X2-Y3 UBALS ŠPINDLvs. JOKER JAROMĚŘ6:0
13:50Y2-X3 CIRKUS BUDEvs. FBC VULCANE CHEB4:3n
14:05Y1-X4 KINGSvs. VRÁTNO4:2

BCUP 2010 - ROZPIS UTKÁNÍ SEMIFINÁLE NEDĚLE 7.2.2010
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
-S1-S3 UMEJ SI HOvs. CIRKUS BUDE4:1
-S2-S4 UBALS ŠPINDLvs. KINGS4:5

BCUP 2010 - ROZPIS UTKÁNÍ O 3 MÍSTO NEDĚLE 7.2.2010
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
-- UBALS ŠPINDL vs. CIRKUS BUDE6:4

BCUP 2010 - FINÁLE NEDĚLE 7.2.2010
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
-- UMEJ SI HOvs. KINGS3:4n

KONEČNÉ POŘADÍ
foto Název teamu Skóre Místo
KING´S Praha65:271
UMEJ SI HO63:132
UBALS ŠPINDL55:293
CIRKUS BUDE54:364
FBC VULCANE CHEB39:235
JOKER TEAM JAROMĚŘ30:326
AXA FT29:307
VRÁTNO30:418
ZA STYK VŠE33:209
LUKA NAD JIHLAVOU31:2310
FBC CHRAST23:3811
SOKOL ÚSTÍ n/O21:3412
TORNADOS HK21:1313
JOKERIT13:1014
STATIC-X-TEAM10:2015
KLISNY (Ž)13:2116
LEMPLOVÉ13:1417
MEDVĚDI ŽACLÉŘ12:2418
FC WYDLE7:1919
FBC ČERVENÁ VODA10:1920
PAROUBKOVI HOŠI8:2621
SNIPERS PODĚBRADY15:2322
ROZMETADLA VELKÉ PETROVICE6:3223
TOP TEAM (Ž)5:3924


INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ - NEJLEPŠÍ STŘELEC TURNAJE
Foto Jméno hráče Skóre
#6 DVOŘÁK MAREK
(team KINGS)
26+8

INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ - NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČ TURNAJE
Foto Jméno hráče Skóre
#11 JIRÁK JAN
(team CIRKUS BUDE)
Z důvodů zranění tohoto hráče musel cenu převzít jeho bratr.
20+9

INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ - NEJLEPŠÍ GOLMAN TURNAJE
Foto Jméno hráče Skóre
#1 HEPNAR TOMÁŠ
(team UMEJ SI HO)
obdržených 13 gólů v 15 zápasech
průměr
0,86 gólů
na zápas


FOTO FINALISTŮ
KINGS UMEJ SI HO UBALS ŠPINDL + CIRKUS BUDE

BCUP 2010 - ROZPIS UTKÁNÍ SKUPINA "A" pátek 5.2.2010
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
17:001-7 VRÁTNOvs. ROZMETADLA PETROVICE5:0
17:133-6 JOKERITvs. PAROUBKOVI HOŠI3:0
17:262-5 AXA FTvs. UMEJ SI HO0:7
17:394-8 LEMPLOVÉvs. ZA STYK VŠE0:4
17:521-6 VRÁTNOvs. PAROUBKOVI HOŠI3:1
18:053-7 JOKERITvs. ROZMETADLA PETROVICE5:2
18:182-8 AXA FTvs. ZA STYK VŠE1:2
18:314-5 LEMPLOVÉvs. UMEJ SI HO1:2
18:441-3 VRÁTNOvs. JOKERIT3:2
18:572-7 AXA FTvs. ROZMETADLA PETROVICE4:0
19:104-6 LEMPLOVÉvs. PAROUBKOVI HOŠI6:1
19:235-8 UMEJ SI HOvs. ZA STYK VŠE3:0
19:361-2 VRÁTNOvs. AXA FT1:6
19:493-4 JOKERITvs. LEMPLOVÉ1:0
20:025-6 UMEJ SI HOvs. PAROUBKOVI HOŠI5:0
20:157-8 ROZMETADLA PETROVICEvs. ZA STYK VŠE0:3
20:281-4 VRÁTNOvs. LEMPLOVÉ3:1
20:412-6 AXA FTvs. PAROUBKOVI HOŠI1:1
20:545-7 UMEJ SI HOvs. ROZMETADLA PETROVICE7:1
21:073-8 JOKERITvs. ZA STYK VŠE1:1
21:202-4 AXA FTvs. LEMPLOVÉ2:1
21:336-7 PAROUBKOVI HOŠIvs. ROZMETADLA PETROVICE4:2
21:461-8 VRÁTNOvs. ZA STYK VŠE0:7
21:593-5 JOKERITvs. UMEJ SI HO1:2
22:124-7 LEMPLOVÉvs. ROZMETADLA PETROVICE4:1
22:256-8 PAROUBKOVI HOŠIvs. ZA STYK VŠE1:6
22:382-3 AXA FTvs. JOKERIT2:0
22:511-5 VRÁTNOvs. UMEJ SI HO1:4

BCUP 2010 - ROZPIS UTKÁNÍ SKUPINA "B" SOBOTA 6.2.2010 - dopoledne
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
9:001-7 KLISNYvs. CIRKUS BUDE5:3
9:133-6 SOKOL ÚSTÍ n/Ovs. TOP TEAM7:1
9:262-5 UBALS ŠPINDLvs. JOKER TEAM4:0
9:394-8 TORNADOS HKvs. ČERVENÁ VODA4:0
9:521-6 KLISNYvs. TOP TEAM2:0
10:053-7 SOKOL ÚSTÍ n/Ovs. CIRKUS BUDE1:2
10:182-8 UBALS ŠPINDLvs. ČERVENÁ VODA2:1
10:314-5 TORNADOS HKvs. JOKER TEAM2:3
10:441-3 KLISNYvs. SOKOL ÚSTÍ n/O1:5
10:572-7 UBALS ŠPINDLvs. CIRKUS BUDE1:4
11:104-6 TORNADOS HKvs. TOP TEAM7:0
11:235-8 JOKER TEAMvs. ČERVENÁ VODA2:0
11:361-2 KLISNYvs. UBALS ŠPINDL1:6
11:493-4 SOKOL ÚSTÍ n/Ovs. TORNADOS HK1:4
12:025-6 JOKER TEAMvs. TOP TEAM7:0
12:157-8 CIRKUS BUDEvs. ČERVENÁ VODA4:1
12:281-4 KLISNYvs. TORNADOS HK2:2
12:412-6 UBALS ŠPINDLvs. TOP TEAM6:0
12:545-7 JOKER TEAMvs. CIRKUS BUDE2:4
13:073-8 SOKOL ÚSTÍ n/Ovs. ČERVENÁ VODA2:1
13:202-4 UBALS ŠPINDLvs. TORNADOS HK4:2
13:336-7 TOP TEAMvs. CIRKUS BUDE1:5
13:461-8 KLISNYvs. ČERVENÁ VODA2:2
13:593-5 SOKOL ÚSTÍ n/Ovs. JOKER TEAM2:0
14:124-7 TORNADOS HKvs. CIRKUS BUDE0:3
14:256-8 TOP TEAMvs. ČERVENÁ VODA3:5
14:382-3 UBALS ŠPINDLvs. SOKOL ÚSTÍ n/O3:0
14:511-5 KLISNYvs. JOKER TEAM0:3

BCUP 2010 - ROZPIS UTKÁNÍ SKUPINA "C" SOBOTA 6.2.2010 - odpoledne
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
15:201-7 VULCANE CHEBvs. MEDVĚDI ŽACLÉŘ2:0
15:333-6 KINGS PRAHAvs. FBC CHRAST5:1
15:462-5 STATIC-X-TEAMvs. LUKA NAD JIHLAVOU1:1
15:594-8 SNIPERS PODĚBRADYvs. FC WYDLE0:1
16:121-6 VULCANE CHEBvs. FBC CHRAST3:1
16:253-7 KINGS PRAHAvs. MEDVĚDI ŽACLÉŘ4:0
16:382-8 STATIC-X-TEAMvs. FC WYDLE2:0
16:514-5 SNIPERS PODĚBRADYvs. LUKA NAD JIHLAVOU1:5
17:041-3 FBC VULCANE CHEBvs. KINGS PRAHA2:4
17:172-7 STATIC-X-TEAMvs. MEDVĚDI ŽACLÉŘ3:2
17:304-6 SNIPERS PODĚBRADYvs. FBC CHRAST3:2
17:435-8 LUKA NAD JIHLAVOUvs. FC WYDLE0:1
17:561-2 FBC VULCANE CHEBvs. STATIC-X-TEAM3:2
18:093-4 KINGS PRAHAvs. SNIPERS PODĚBRADY6:1
18:225-6 LUKA NAD JIHLAVOUvs. FBC CHRAST6:0
18:357-8 MEDVĚDI ŽACLÉŘvs. FC WYDLE4:2
18:481-4 VULCANE CHEBvs. SNIPERS PODĚBRADY4:3
19:012-6 STATIC-X-TEAMvs. FBC CHRAST1:6
19:145-7 LUKA NAD JIHLAVOUvs. MEDVĚDI ŽACLÉŘ6:1
19:273-8 KINGS PRAHAvs. FC WYDLE6:2
19:402-4 STATIC-X-TEAMvs. SNIPERS PODĚBRADY1:4
19:536-7 FBC CHRASTvs. MEDVĚDI ŽACLÉŘ4:1
20:061-8 FBC VULCANE CHEBvs. FC WYDLE4:0
20:193-5 KINGS PRAHAvs. LUKA NAD JIHLAVOU3:1
20:324-7 SNIPERS PODĚBRADYvs. MEDVĚDI ŽACLÉŘ3:4
20:456-8 FBC CHRASTvs. FC WYDLE3:1
20:582-3 STATIC-X-TEAMvs. KINGS PRAHA0:4
21:111-5 VULCANE CHEBvs. LUKA NAD JIHLAVOU2:1

BCUP 2010 - ROZPIS UTKÁNÍ SKUPINA "X" NEDĚLE 7.2.2010
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
08:00A1-B2 UMEJ SI HO vs. UBALS ŠPINDL7:2
08:13C2-B3 VULCANE CHEBvs. SOKOL ÚSTÍ5:1
08:26C3-A4 LUKA NAD JIHLAVOUvs. VRÁTNO1:5
08:39A1-C2 UMEJ SI HO vs. VULCANE CHEB2:0
08:52B2-A4 UBALS ŠPINDLvs. VRÁTNO3:1
09:05B3-C3 SOKOL ÚSTÍvs. LUKA NAD JIHLAVOU1:6
09:18C2-A4 VULCANE CHEBvs. VRÁTNO7:1
09:31A1-B3 UMEJ SI HOvs. SOKOL ÚSTÍ5:0
09:44B2-C3 UBALS ŠPINDLvs. LUKA NAD JIHLAVOU3:2
09:57B3-A4 SOKOL ÚSTÍvs. VRÁTNO1:4
10:10B2-C2 UBALS ŠPINDLvs. VULCANE CHEB3:2
10:23A1-C3 UMEJ SI HOvs. LUKA NAD JIHLAVOU3:1


BCUP 2010 - ROZPIS UTKÁNÍ SKUPINA "Y" NEDĚLE 7.2.2010
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
10:36A2-B4 ZA STYK VŠEvs. JOKER TEAM 3:5
10:49C1-A3 KINGSvs. AXA FT5:3
11:02B1-C4 CIRKUS BUDEvs. FBC CHRAST5:1
11:15C1-A2 KINGSvs. ZA STYK VŠE2:1
11:28A3-C4 AXA FTvs. FBC CHRAST5:0
11:41C1-B4 KINGSvs. JOKER TEAM4:2
11:54B1-A3 CIRKUS BUDEvs. AXA FT5:1
12:07A2-C4 ZA STYK VŠEvs. FBC CHRAST0:3
12:20A3-B4 AXA FTvs. JOKER TEAM2:1
12:33B1-A2 CIRKUS BUDEvs. ZA STYK VŠE3:4
12:46B4-C4 JOKER TEAMvs. FBC CHRAST3:1
12:59B1-C1 CIRKUS BUDEvs. KINGS4:4
BCUP 2010 - ROZPIS UTKÁNÍ ČTVRTFINÁLE NEDĚLE 7.2.2010
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
13:20X1-Y4 UMEJ SI HOvs. AXA FT5:1
13:35X2-Y3 UBALS ŠPINDLvs. JOKER JAROMĚŘ6:0
13:50Y2-X3 CIRKUS BUDEvs. FBC VULCANE CHEB4:3n
14:05Y1-X4 KINGSvs. VRÁTNO4:2

BCUP 2010 - ROZPIS UTKÁNÍ SEMIFINÁLE NEDĚLE 7.2.2010
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
-S1-S3 UMEJ SI HOvs. CIRKUS BUDE4:1
-S2-S4 UBALS ŠPINDLvs. KINGS4:5

BCUP 2010 - ROZPIS UTKÁNÍ O 3 MÍSTO NEDĚLE 7.2.2010
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
-- UBALS ŠPINDL vs. CIRKUS BUDE6:4

BCUP 2010 - FINÁLE NEDĚLE 7.2.2010
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
-- UMEJ SI HOvs. KINGS3:4n