BuldokCup 2016

aktual.gif, 0 kB

Michelin
30.04.2019

FrimliS
30.04.2019

Koubí
30.04.2019



Buldok Cup


Bobeš #71262
Peckáč #8117
Sádloš #79117
Bombéro #44112
Vlčák #77108
Davka #1788
Lu2 #2183
Zvedák #749
Koza #548
D@we #20
Balis #14 (G)11
Johny2
















počítadlo.abz.cz


SALMING Buldok Cup 2011


Již jsou doplněny všechny zápisy z utkání.
Tyto zápisy lze stáhnout po kliknutí na ikonu .pdf na konci každého zápasu v rozpisu.



PŘIHLÁŠENÉ TEAMY
# Název teamu www Úhrada
1.PACIENTI LUKA n/JIHLAVOU - UHRAZENO
2.RZP JESENÍK - UHRAZENO
3.FBC SOKOL ÚSTÍ n/ORLICÍ www.fcsuo.wz.cz UHRAZENO
4.CIRKUS BUDE www.cirkusbude.wgz.cz UHRAZENO
5.MORGAN BOYS www.fbcorelrtyne.cz UHRAZENO
6.FBC VULCANE FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - UHRAZENO
7.IBK BoB - UHRAZENO
8.PATRIOTS - UHRAZENO
9.JOKER TEAM - UHRAZENO
10.ROYAL SHOW - UHRAZENO
11.STATIC-X-TEAM - UHRAZENO
12.FBC OREL Rtyně www.fbcorelrtyne.cz UHRAZENO
13.IBK BOROVIČKA - UHRAZENO
14.FBC ČERVENÁ VODA - UHRAZENO
15.FLORBAL EXCHANGE - UHRAZENO
16.DRAGONS EXTASY http://dragons-extasy.webnode.cz UHRAZENO
17.ROXBURRY TEAM - UHRAZENO
18.AXA FT www.axaft.er.cz UHRAZENO
19.BESKYD SELECTION www.beskyd-selection.cz UHRAZENO
20.AZ VRÁTNO www.azvratno.webnode.cz UHRAZENO
21.LEMPLOVÉ - UHRAZENO
22.ZA STYK VŠE www.zastykvse.cz UHRAZENO
23. ŠAŠCI CHEB - UHRAZENO
24.UNITED LANŠKROUN www.unitedlanskroun.cz UHRAZENO


ROZLOSOVÁNÍ SKUPIN
# PÁTEK Skupina A # SOBOTA dopoledne SKUPINA B # SOBOTA odpoledne SKUPINA C
A1 IBK Bob B1 FBC SOKOL ÚSTÍ n/ORLICÍ C1 LEMPLOVÉ
A2 AXA FT B2 JOKER TEAM C2 STATIC-X-TEAM
A3 FBC OREL Rtyně B3 UNITED LANŠKROUN C3 RZP JESENÍK
A4 ROXBURRY TEAM B4 MORGAN BOYS C4 DRAGONS EXTASY
A5 AZ VRÁTNO B5 FLORBAL EXCHANGE C5 PACIENTI LUKA n/JIHLAVOU
A6 ZA STYK VŠE B6 PATRIOTS HK C6 BESKYD SELECTION
A7 CIRKUS BUDE B7 ROYAL SHOW C7 CHEB
A8 FBC ČERVENÁ VODA B8 IBK BOROVIČKA C8 FBC VULCANE FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

SALMING BULDOK CUP 2011 -SKUPINA A
  IBK BOBAXA FTFBC OREL RTYNĚROXBURRY TEAMAZ VRÁTNOZA STYK VŠECIRKUS BUDEFBC ČERVENÁ VODASkóreBodyMísto
A1IBK BOB  4:34:44:32:28:32:45:1 29:2010 2
A2AXA FT 3:4 1:02:51:00:33:80:4 10:244 7
A3FBC OREL RTYNĚ 4:40:1 5:22:12:31:24:2 18:157 4
A4ROXBURRY TEAM 3:45:22:5 2:11:32:34:0 19:186 5
A5AZ VRÁTNO 2:20:11:21:2 3:30:71:1 8:183 8
A6ZA STYK VŠE 3:83:03:23:13:3 0:62:5 17:257 3
A7CIRKUS BUDE 4:28:32:13:27:06:0 4:0 34:814 1
A8FBC ČERVENÁ VODA 1:54:02:40:41:15:20:4  13:205 6


SALMING BULDOK CUP 2011 -SKUPINA B
  SOKOL ÚSTÍ N/OJOKER TEAMUNITED LANŠKROUN MORGAN BOYSFLORBAL EXCHANGEPATRIOTS HK ROYAL SHOWIBK BOROVIČKASkóre BodyMísto
B1SOKOL ÚSTÍ N/O  1:12:43:31:10:31:21:1 9:154 7
B2JOKER TEAM 1:1 1:12:30:31:11:21:2 7:133 8
B3UNITED LANŠKROUN 4:21:1 2:30:40:03:11:3 11:146 5
B4MORGAN BOYS 3:33:23:2 4:44:41:13:1 21:1710 2
B5FLORBAL EXCHANGE 1:13:04:04:4 2:25:21:2 20:119 3
B6PATRIOTS HK 3:01:10:04:42:2 3:23:4 16:138 4
B7ROYAL SHOW 2:12:11:31:12:52:3 1:2 11:165 6
B8IBK BOROVIČKA 1:12:13:11:32:14:32:1  15:1111 1


SALMING BULDOK CUP 2011 -SKUPINA C
  LEMPLOVÉSTATIC-X-TEAMRZP JESENÍK DRAGONS EXTASYPACIENTI LUKA N/JBESKYD SELECTION ŠAŠCI CHEBFBC VULCANE Skóre BodyMísto
C1LEMPLOVÉ  2:01:11:22:11:42:03:2 12:109 3
C2STATIC-X-TEAM 0:2 0:30:00:01:42:12:6 5:193 7
C3RZP JESENÍK 1:13:0 1:54:24:53:13:3 19:178 4
C4DRAGONS EXTASY 2:13:05:1 1:00:37:05:0 23:512 2
C5PACIENTI LUKA N/J 1:20:02:40:1 1:64:20:2 8:173 6
C6BESKYD SELECTION 4:14:15:43:06:1 8:00:7 35:914 1
C7ŠAŠCI CHEB 0:21:21:30:72:40:8 5:2 9:282 8
C8FBC VULCANE 2:36:23:30:52:02:52:5  17:235 5


SALMING BULDOK CUP 2011 -SKUPINA X
  CIRKUS BUDEMORGAN BOYS DRAGONS EXTASYFLORBAL EXCHANGE LEMPLOVÉFBC OREL RTYNĚSkóre BodyMísto
A1CIRKUS BUDE  4:31:27:35:12:1 19:108 2
B2MORGAN BOYS 3:4 3:34:43:11:1 14:135 3
C2DRAGONS EXTASY 2:13:3 6:02:13:3 16:88 1
B3FLORBAL EXCHANGE 3:74:40:6 5:11:2 13:203 5
C3LEMPLOVÉ 1:51:31:21:5 1:1 5:161 6
A4FBC OREL RTYNĚ 1:21:13:32:11:1  8:85 4


SALMING BULDOK CUP 2011 -SKUPINA Y
  IBK BOROVIČKABESKYD SELECTIONIBK BOBZA STYK VŠEPATRIOTS HKRZP JESENÍKSkóreBodyMísto
B1IBK BOROVIČKA  2:62:23:24:32:3 13:165 4
C1BESKYD SELECTION 6:2 4:42:05:05:4 22:109 1
A2IBK BOB 2:24:4 8:33:24:2 21:138 2
A3ZA STYK VŠE 2:30:23:8 1:13:3 9:172 5
B4PATRIOTS HK 3:40:52:31:1 1:2 7:151 6
C4RZP JESENÍK 3:24:52:43:32:1  14:155 3




BCUP 2011 - ROZPIS UTKÁNÍ ČTVRTFINÁLE NEDĚLE 6.2.2011
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK ZÁPIS
13:20X1-Y4 DRAGONS EXTASY vs. IBK BOROVIČKA 3:4
13:35X2-Y3 CIRKUS BUDE vs. RZP JESENÍK 3:1
13:50Y2-X3 IBK BOB vs. MORGAN BOYS 1:4
14:05Y1-X4 BESKYD SELECTION vs. OREL RTYNĚ 6:2
BCUP 2011 - ROZPIS UTKÁNÍ SEMIFINÁLE NEDĚLE 6.2.2011
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK ZÁPIS
-S1-S3 IBK BOROVIČKAvs. MORGAN BOYS2:4
-S2-S4 CIRKUS BUDEvs. BESKYD SELECTION 1:2n

BCUP 2011 - ROZPIS UTKÁNÍ O 3 MÍSTO NEDĚLE 6.2.2011
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK ZÁPIS
-- IBK BOROVIČKAvs. CIRKUS BUDE0:7

BCUP 2011 - FINÁLE NEDĚLE 6.2.2011
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK ZÁPIS
-- MORGAN BOYSvs. BESKYD SELECTION 1:2n


BCUP 2011 - ROZPIS UTKÁNÍ SKUPINA "A" pátek 4.2.2011
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK ZÁPIS
17:001-7 IBK BOB vs. CIRKUS BUDE 2:4
17:133-6 FBC OREL RTYNĚ vs. ZA STYK VŠE 2:3
17:262-5 AXA FT vs. AZ VRÁTNO 1:0
17:394-8 ROXBURRY TEAM vs. FBC ČERVENÁ VODA 4:0
17:521-6 IBK BOB vs. ZA STYK VŠE 8:3
18:053-7 FBC OREL RTYNĚ vs. CIRKUS BUDE 1:2
18:182-8 AXA FT vs. FBC ČERVENÁ VODA 0:4
18:314-5 ROXBURRY TEAM vs. AZ VRÁTNO 2:1
18:441-3 IBK BOB vs. FBC OREL RTYNĚ 4:4
18:572-7 AXA FT vs. CIRKUS BUDE 3:8
19:104-6 ROXBURRY TEAM vs. ZA STYK VŠE 1:3
19:235-8 AZ VRÁTNO vs. FBC ČERVENÁ VODA 1:1
19:361-2 IBK BOB vs. AXA FT 4:3
19:493-4 FBC OREL RTYNĚ vs. ROXBURRY TEAM 5:2
20:025-6 AZ VRÁTNO vs. ZA STYK VŠE 3:3
20:157-8 CIRKUS BUDE vs. FBC ČERVENÁ VODA 4:0
20:281-4 IBK BOB vs. ROXBURRY TEAM 4:3
20:412-6 AXA FT vs. ZA STYK VŠE 0:3
20:545-7 AZ VRÁTNO vs. CIRKUS BUDE 0:7
21:073-8 FBC OREL RTYNĚ vs. FBC ČERVENÁ VODA 4:2
21:202-4 AXA FT vs. ROXBURRY TEAM 2:5
21:336-7 ZA STYK VŠE vs. CIRKUS BUDE 0:6
21:461-8 IBK BOB vs. FBC ČERVENÁ VODA 5:1
21:593-5 FBC OREL RTYNĚ vs. AZ VRÁTNO 2:1
22:124-7 ROXBURRY TEAM vs. CIRKUS BUDE 2:3
22:256-8 ZA STYK VŠE vs. FBC ČERVENÁ VODA 2:5
22:382-3 AXA FT vs. FBC OREL RTYNĚ 1:0
22:511-5 IBK BOB vs. AZ VRÁTNO 2:2

BCUP 2011 - ROZPIS UTKÁNÍ SKUPINA "B" SOBOTA 5.2.2011 - dopoledne
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK ZÁPIS
9:001-7 FBC SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ vs. ROYAL SHOW 1:2
9:133-6 UNITED LANŠKROUN vs. PATRIOTS HK 0:0
9:262-5 JOKER TEAM vs. FLORBAL EXCHANGE 0:3
9:394-8 MORGAN BOYS vs. IBK BOROVIČKA 3:1
9:521-6 FBC SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ vs. PATRIOTS HK 0:3
10:053-7 UNITED LANŠKROUN vs. ROYAL SHOW 3:1
10:182-8 JOKER TEAM vs. IBK BOROVIČKA 1:2
10:314-5 MORGAN BOYS vs. FLORBAL EXCHANGE 4:4
10:441-3 FBC SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ vs. UNITED LANŠKROUN 2:4
10:572-7 JOKER TEAM vs. ROYAL SHOW 1:2
11:104-6 MORGAN BOYS vs. PATRIOTS HK 4:4
11:235-8 FLORBAL EXCHANGE vs. IBK BOROVIČKA 1:2
11:361-2 FBC SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ vs. JOKER TEAM 1:1
11:493-4 UNITED LANŠKROUN vs. MORGAN BOYS 2:3
12:025-6 FLORBAL EXCHANGE vs. PATRIOTS HK 2:2
12:157-8 ROYAL SHOW vs. IBK BOROVIČKA 1:2
12:281-4 FBC SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ vs. MORGAN BOYS 3:3
12:412-6 JOKER TEAM vs. PATRIOTS HK 1:1
12:545-7 FLORBAL EXCHANGE vs. ROYAL SHOW 5:2
13:073-8 UNITED LANŠKROUN vs. IBK BOROVIČKA 1:3
13:202-4 JOKER TEAM vs. MORGAN BOYS 2:3
13:336-7 PATRIOTS HK vs. ROYAL SHOW 3:2
13:461-8 FBC SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ vs. IBK BOROVIČKA 1:1
13:593-5 UNITED LANŠKROUN vs. FLORBAL EXCHANGE 0:4
14:124-7 MORGAN BOYS vs. ROYAL SHOW 1:1
14:256-8 PATRIOTS HK vs. IBK BOROVIČKA 3:4
14:382-3 JOKER TEAM vs. UNITED LANŠKROUN 1:1
14:511-5 FBC SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ vs. FLORBAL EXCHANGE 1:1

BCUP 2011 - ROZPIS UTKÁNÍ SKUPINA "C" SOBOTA 5.2.2011 - odpoledne
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK ZÁPIS
15:201-7 LEMPLOVÉ vs. ŠAŠCI CHEB 2:0
15:333-6 RZP JESENÍK vs. BESKYD SELECTION 4:5
15:462-5 STATIC-X-TEAM vs. PACIENTI LUKA NAD JIHLAVOU 0:0
15:594-8 DRAGONS EXTASY vs. FBC VULCANE FRANT. LÁZNĚ 5:0
16:121-6 LEMPLOVÉ vs. BESKYD SELECTION 1:4
16:253-7 RZP JESENÍK vs. ŠAŠCI CHEB 3:1
16:382-8 STATIC-X-TEAM vs. FBC VULCANE FRANT.LÁZNĚ 2:6
16:514-5 DRAGONS EXTASY vs. PACIENTI LUKA NAD JIHLAVOU 1:0
17:041-3 LEMPLOVÉ vs. RZP JESENÍK 1:1
17:172-7 STATIC-X-TEAM vs. ŠAŠCI CHEB 2:1
17:304-6 DRAGONS EXTASY vs. BESKYD SELECTION 0:3
17:435-8 PACIENTI LUKA NAD JIHLAVOU vs. FBC VULCANE FRANT. LÁZNĚ 0:2
17:561-2 LEMPLOVÉ vs. STATIC-X-TEAM 2:0
18:093-4 RZP JESENÍK vs. DRAGONS EXTASY 1:5
18:225-6 PACIENTI LUKA NAD JIHLAVOU vs. BESKYD SELECTION 1:6
18:357-8 ŠAŠCI CHEB vs. FBC VULCANE FRANT. LÁZNĚ 0:7
18:481-4 LEMPLOVÉ vs. DRAGONS EXTASY 1:2
19:012-6 STATIC-X-TEAM vs. BESKYD SELECTION 1:4
19:145-7 PACIENTI LUKA NAD JIHLAVOU vs. LEMPLOVÉ 1:2
19:273-8 RZP JESENÍK vs. FBC VULCANE FRANTIŠKOVY LÁZNĚ 3:3
19:402-4 STATIC-X-TEAM vs. DRAGONS EXTASY 0:3
19:536-7 BESKYD SELECTION vs. ŠAŠCI CHEB 8:0
20:061-8 LEMPLOVÉ vs. FBC VULCANE FRANTIŠKOVY LÁZNĚ 3:2
20:193-5 RZP JESENÍK vs. PACIENTI LUKA NAD JIHLAVOU 4:2
20:324-7 DRAGONS EXTASY vs. ŠAŠCI CHEB 7:0
20:456-8 BESKYD SELECTION vs. FBC VULCANE FRANTIŠKOVY LÁZNĚ 5:2
20:582-3 STATIC-X-TEAM vs. RZP JESENÍK 0:3
21:111-5 ŠAŠCI CHEB vs. PACIENTI LUKA NAD JIHLAVOU 2:4

BCUP 2011 - ROZPIS UTKÁNÍ SKUPINA "X" NEDĚLE 6.2.2011
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK ZÁPIS
08:00A1-B2 CIRKUS BUDE vs. MORGAN BOYS 4:3
08:13C2-B3 DRAGONS EXTASY vs. FLORBAL EXCHANGE 6:0
08:26C3-A4 LEMPLOVÉ vs. FBC OREL RTYNĚ 1:1
08:39A1-C2 CIRKUS BUDE vs. DRAGONS EXTASY 1:2
08:52B2-A4 MORGAN BYOS vs. FBC OREL RTYNĚ 1:1
09:05B3-C3 FLORBAL EXCHANGE vs. LEMPLOVÉ 5:1
09:18C2-A4 DRAGONS EXTASY vs. FBC OREL RTYNĚ 3:3
09:31A1-B3 CIRKUS BUDE vs. FLORBAL EXCHANGE 7:3
09:44B2-C3 MORGAN BOYS vs. LEMPLOVÉ 3:1
09:57B3-A4 FLORBAL EXCHANGE vs. FBC OREL RTYNĚ 1:2
10:10B2-C2 MORGAN BOYS vs. DRAGONS EXTASY 3:3
10:23A1-C3 CIRKUS BUDE vs. LEMPLOVÉ 5:1




BCUP 2011 - ROZPIS UTKÁNÍ SKUPINA "Y" NEDĚLE 6.2.2011
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK ZÁPIS
10:36A2-B4 IBK BOB vs. PATRIOTS HK 3:2
10:49C1-A3 BESKYD SELECTION vs. ZA STYK VŠE 2:0
11:02B1-C4 IBK BOROVIČKA vs. RZP JESENÍK 2:3
11:15C1-A2 BESKYD SELECTION vs. IBK BOB 4:4
11:28A3-C4 ZA STYK VŠE vs. RZP JESENÍK 3:3
11:41C1-B4 BESKYD SELECTION vs. PATRIOTS HK 5:0
11:54B1-A3 IBK BOROVIČKA vs. ZA STYK VŠE 3:2
12:07A2-C4 IBK BOB vs. RZP JESENÍK 4:2
12:20A3-B4 ZA STYK VŠE vs. PATRIOTS HK 1:1
12:33B1-A2 IBK BOROVIČKA vs. IBK BOB 2:2
12:46B4-C4 PATRIOTS HK vs. RZP JESENÍK 1:2
12:59B1-C1 IBK BOROVIČKA vs. BESKYD SELECTION 2:6
KONEČNÉ POŘADÍ
foto Název teamu Skóre Místo
BESKYD SELECTION67:231
MORGAN BOYS44:352
CIRKUS BUDE64:213
IBK BOROVIČKA34:414
IBK BOB51:375
DRAGONS EXTASY42:176
OREL RTYNĚ28:297
RZP JESENÍK34:358
FLORBAL EXCHANGE33:319
ZA STYK VŠE26:4210
PATRIOTS HK23:2811
LEMPLOVÉ21:3412
FBC VULCANE CHEB17:2313
ROXBURRY TEAM19:1814
UNITED LANŠKROUN11:1415
ROYAL SHOW11:1616
FBC ČERVENÁ VODA13:2017
PACIENTI LUKA NAD JIHLAVOU8:1718
SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ9:1519
AXA FT10:2420
STATIC-X-TEAM5:1921
JOKER TEAM7:1322
AZ VRÁTNO8:1823
ŠAŠCI CHEB9:2824


INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ - NEJLEPŠÍ STŘELEC TURNAJE
Foto Jméno hráče Skóre
BŘÍŠKA KAMIL
(team DRAGONS EXTASY)
-

INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ - NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČ TURNAJE
Foto Jméno hráče Skóre
TEICHMAN IVO
(RZP JESENÍK)
-

INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ - NEJLEPŠÍ GOLMAN TURNAJE
Foto Jméno hráče Skóre
PINĎÁK MARTIN
(team BESKYD SELECTION)
-


FINÁLOVÉ FOTO
FOTO FINALISTŮ POHÁRY OCENĚNÍ