BuldokCup 2016

aktual.gif, 0 kB

Davka #17
17.10.2017

Ondra
17.10.2017

gogo
17.10.2017



Buldoci v Praze


Bobeš #71262
Peckáč #8117
Sádloš #79117
Bombéro #44112
Vlčák #77108
Davka #1788
Lu2 #2183
Zvedák #749
Koza #548
D@we #20
Balis #14 (G)11
Johny2
















počítadlo.abz.cz


BULDOK CUP 2016 - 13. ročník florbalového turnaje




PŘIHLÁŠENÉ TEAMY
# Název teamu Email www Úhrada
1.PSKJ - UHRAZENO
2.POZDNÍ SBĚR UHRAZENO
3.FBT Žďár nad Metují - UHRAZENO
4.FBC KUTNÁ HORA - UHRAZENO
5.FBC OREL RTYNĚ - UHRAZENO
6.KANÁRCI - UHRAZENO
7.CELEBRITY - UHRAZENO
8.MORGAN BOYS - UHRAZENO
9.FC ATTACK BROUMOV - UHRAZENO
10.POHODÁŘI BROUMOV - UHRAZENO
11.AZ VRÁTNO - UHRAZENO
12.ZA STYK VŠE - UHRAZENO
13.BOB - UHRAZENO
14.UBALS ŠPINDL - UHRAZENO
15.IBK Budweis - UHRAZENO
16.PILLSNER URQUELL - UHRAZENO
17.KŘESOUŠOVÉ - NEUHRAZENO
18.IBK BOROVIČKA - UHRAZENO


ROZLOSOVÁNÍ SKUPIN
# PÁTEK Skupina A 17:00 # SOBOTA Skupina B 9:00 # SOBOTA Skupina C 14:00
A1CELEBRITY B1PSKJ C1UBALS ŠPINDL
A2KŘESOUŠOVÉ B2FC ATTACK BROUMOV C2KANÁRCI
A3MORGAN BOYS B3FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ C3AZ VRÁTNO
A4FBC OREL RTYNĚ B4PILSNER URQUELL C4IBK BOROVIČKA
A5POZDNÍ SBĚR B5FBC KUTNÁ HORA C5IBK BUDWEIS
A6POHODÁŘI BROUMOV B6ZA STYK VŠE C6BOB




BULDOK CUP 2016 -SKUPINA A
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
17:00 6-1 POHODÁŘI BROUMOV vs. CELEBRITY 2:3 
17:15 5-2 POZDNÍ SBĚR vs. KŘESOUŠOVÉ 4:4
17:30 4-3 FBC OREL RTYNĚ vs. MORGAN BOYS 2:5
17:45 6-2 POHODÁŘI BROUMOV vs. KŘESOUŠOVÉ 0:2
18:00 1-3 CELEBRITY vs. MORGAN BOYS 3:9
18:15 5-4 POZDNÍ SBĚR vs. FBC OREL RTYNĚ 6:5
18:30 6-3 POHODÁŘI BROUMOV vs. MORGAN BOYS 2:5
18:45 2-4 KŘESOUŠOVÉ vs. FBC OREL RTYNĚ 5:0
19:00 1-5 CELEBRITY vs. POZDNÍ SBĚR 3:6
19:15 4-6 FBC OREL RTYNĚ vs. POHODÁŘI BROUMOV 6:0
19:30 3-5 MORGAN BOYS vs. POZDNÍ SBĚR 6:2
19:45 2-1 KŘESOUŠOVÉ vs. CELEBRITY 5:2
20:00 5-6 POZDNÍ SBĚR vs. POHODÁŘI BROUMOV 2:1
20:15 4-1 FBC OREL RTYNĚ vs. CELEBRITY 9:1
20:30 3-2 MORGAN BOYS vs. KŘESOUŠOVÉ 5:0


<
BULDOK CUP 2016 -SKUPINA A
B CELEBRITY KŘESOUŠOVÉ MORGAN BOYS FBC OREL RTYNĚ POZDNÍ SBĚR POHODÁŘI BROUMOV Skóre Body MístoKlíč
A1 CELEBRITY 2:5 3:9 1:9 3:6 3:2 12:31 2 4 A4
A2 KŘESOUŠOVÉ 5:2 C 0:5 5:0 4:4 2:0 16:11 7 DNF -
A3 MORGAN BOYS 9:3 5:0 5:2 6:2 5:2 30:9 10 1 A1
A4 FBC OREL RTYNĚ 9:1 0:5 2:5 U 5:6 6:0 22:17 4 3 A3
A5 POZDNÍ SBĚR 6:3 4:4 2:6 6:5 2:1 20:19 7 2 A2
A6 POHODÁŘI BROUMOV 2:3 0:2 2:5 0:6 1:2 P 5:18 0 5 -


BULDOK CUP 2016 -SKUPINA B
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
9:00 6-1 ZA STYK VŠE vs. PSKJ 2:2
9:17 5-2 FBC KUTNÁ HORA vs. FC ATTACK BROUMOV 4:1
9:34 4-3 PILSNER URQUELL vs. FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ 4:0
9:51 6-2 ZA STYK VŠE vs. FC ATTACK BROUMOV 5:2
10:08 1-3 PSKJ vs. FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ 3:7
10:25 5-4 FBC KUTNÁ HORA vs. PILSNER URQUELL 0:4 
10:42 6-3 ZA STYK VŠE vs. FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ  4:2
10:59 2-4 FC ATTACK BROUMOV vs. PILSNER URQUELL 0:4
11:16 1-5 PSKJ vs. FBC KUTNÁ HORA 5:1
11:33 4-6 PILSNER URQUELL vs. ZA STYK VŠE 3:2
11:50 3-5 FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ vs. FBC KUTNÁ HORA 4:4
12:07 2-1 FC ATTACK BROUMOV vs. PSKJ 5:1
12:24 5-6 FBC KUTNÁ HORA vs. ZA STYK VŠE 2:3
12:41 4-1 PILSNER URQUELL vs. PSKJ 2:3
12:58 3-2 FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ vs. FC ATTACK BROUMOV 2:2

BULDOK CUP 2016 -SKUPINA B
B PSKJ FC ATTACK BROUMOV FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ PILSNER URQUELL FBC KUTNÁ HORA ZA STYK VŠE Skóre Body Místo Klíč
B1 PSKJ 1:5 3:7 3:2 5:1 2:2 14:17 5 3 B3
B2 FC ATTACK BROUMOV 5:1 C 2:2 0:4 1:4 2:5 10:16 3 6 -
B3 FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ 7:3 2:2 0:4 4:4 2:4 15:17 4 4 B4
B4 PILSNER URQUELL 2:3 4:0 4:0 U 4:0 3:2 17:5 8 1 B1
B5 FBC KUTNÁ HORA 1:5 4:1 4:4 0:4 2:3 11:17 3 5 -
B6 ZA STYK VŠE 2:2 5:2 4:2 2:3 3:2 P 16:11 7 2 B2

BULDOK CUP 2016 -SKUPINA C
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
14:00 6-1 BOB vs. UBALS ŠPINDL O:6
14:17 5-2 IBK BUDWEIS vs. KANÁRCI 3:4
14:34 4-3 IBK BOROVIČKA vs. AZ VRÁTNO 3:3
14:51 6-2 BOB vs. KANÁRCI 8:3
15:08 1-3 UBALS ŠPINDL vs. AZ VRÁTNO 3:1
15:25 5-4 IBK BUDWEIS vs. IBK BOROVIČKA 4:5
15:42 6-3 BOB vs. AZ VRÁTNO 3:3
15:59 2-4 KANÁRCI vs. IBK BOROVIČKA 2:3
16:16 1-5 UBALS ŠPINDL vs. IBK BUDWEIS 7:1
16:33 4-6 IBK BOROVIČKA vs. BOB 2:4
16:50 3-5 AZ VRÁTNO vs. IBK BUDWEIS 7:0
17:07 2-1 KANÁRCI vs. UBALS ŠPINDL 2:2
17:24 5-6 IBK BUDWEIS vs. BOB 5:10
17:41 4-1 IBK BOROVIČKA vs. UBALS ŠPINDL 2:6
17:58 3-2 AZ VRÁTNO vs. KANÁRCI 4:2



BULDOK CUP 2016 -SKUPINA C
B UBALS ŠPINDL KANÁRCI AZ VRÁTNO IBK BOROVIČKA IBK BUDWEIS BOB Skóre Body Místo Klíč
B1 UBALS ŠPINDL 2:2 3:1 6:2 7:1 6:0 24:6 9 1 C1
B2 KANÁRCI 2:2 C 2:4 2:3 4:3 3:8 13:20 3 5 -
B3 AZ VRÁTNO 1:3 4:2 3:3 7:0 3:3 18:11 6 3 C3
B4 IBK BOROVIČKA 2:6 3:2 3:3 U 5:4 4:2 17:17 7 2 C2
B5 IBK BUDWEIS 1:7 3:4 0:7 4:5 5:10 13:33 0 6 -
B6 BOB 0:6 8:3 3:3 2:4 10:5 P 23:21 5 4 C4


BULDOK CUP 2016 -SKUPINA X
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
8:00 A1-B2 MORGAN BOYS vs. ZA STYK VŠE 2:3
8:15 C2-B3 IBK BOROVIČKA vs. PSKJ 2:6
8:30 C3-A4  AZ VRÁTNO vs. CELEBRITY 7:0
8:45 A1-C2 MORGAN BOYS vs.  IBK BOROVIČKA 4:1
9:00 B2-A4 ZA STYK VŠE vs. CELEBRITY 8:3
9:15 B3-C3 PSKJ vs.  AZ VRÁTNO 0:1
9:30 C2-A4 IBK BOROVIČKA  vs. CELEBRITY 3:2
9:45 A1-B3  MORGAN BOYS vs. PSKJ 3:3
10:00 B2-C3 ZA STYK VŠE vs. AZ VRÁTNO  0:1
10:15 B3-A4 PSKJ vs. CELEBRITY 8:0
10:30 B2-C2 ZA STYK VŠE vs.  IBK BOROVIČKA 2:5
10:45 A1-C3 MORGAN BOYS vs. AZ VRÁTNO 3:2



BULDOK CUP 2016 -SKUPINA X
B MORGAN BOYS ZA STYK VŠE IBK BOROVIČKA PSKJ AZ VRÁTNO CELEBRITY Skóre Body Místo Klíč
A1 MORGAN BOYS 2:3 4:1 3:3 3:2 9:3  29:12 7 1 X1
B2 ZA STYK VŠE 3:2 C 4:5 2:2  0:1 8:3 17:13 5 5 -
C2 IBK BOROVIČKA 1:4 5:4 2:6 3:3 3:2 14:19 5 4 X4
B3 PSKJ 3:3 2:2  6:2 U 0:1 8:0 19:7 6 3 X3
C3 AZ VRÁTNO 2:3 1:0 3:3  1:0 7:0 14:6 7 2 X2
A4 CELEBRITY 3:9 3:8 2:3 0:8 0:7 P 8:35 0 6 -

BULDOK CUP 2016 -SKUPINA Y
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
11:00 A2-B4 POZDNÍ SBĚR vs. FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ 4:4
11:15 C1-A3 UBALS ŠPINDL vs. FBC OREL RTYNĚ 4:1
11:30 B1-C4 PILSNER URQUELL vs. BOB  0:2
11:45 C1-A2 UBALS ŠPINDL vs.  POZDNÍ SBĚR 2:1
12:00 A3-C4  FBC OREL RTYNĚ vs. BOB  2:6
12:15 C1-B4 UBALS ŠPINDL  vs. FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ 4:0
12:30 B1-A3 PILSNER URQUELL vs. FBC OREL RTYNĚ 4:1
12:45 A2-C4 POZDNÍ SBĚR  vs. BOB  2:4
13:00 A3-B4 FBC OREL RTYNĚ  vs. FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ 1:5
13:15 B1-A2 PILSNER URQUELL vs.  POZDNÍ SBĚR 6:2
13:30 B4-C4 FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ vs. BOB 2:1
13:45 B1-C1 PILSNER URQUELL vs. UBALS ŠPINDL  2:2


BULDOK CUP 2016 -SKUPINA Y
B PILSNER URQUELL UBALS ŠPINDL POZDNÍ SBĚR FBC OREL RTYNĚ FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ BOB Skóre Body Místo Klíč
B1 PILSNER URQUELL 2:2 6:2 4:1  4:0 0:2 16:7 7 2 X2
C1 UBALS ŠPINDL 2:2 C 2:1 4:1 4:0 6:0  18:4 9 1 X1
A2 POZDNÍ SBĚR 2:6 1:2 6:5 4:4 2:4 15:21 3 5 -
A3 FBC OREL RTYNĚ 1:4 1:4 5:6 U 1:5 2:6 10:25 0 6 -
B4 FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ 0:4  0:4 4:4 5:1 2:1 11:14 5 4 X4
C4 BOB 2:0 0:6  4:2 6:2 1:9 P 13:19 6 3 X3

BULDOK CUP 2016 - ČTVRTFINÁLE
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK KLÍČ
14:00 X1-Y4 MORGAN BOYS vs. FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ 5:1 S1
14:15 X2-Y3 AZ VRÁTNO vs. BOB 1:4 S2
14:30 Y2-X3 PILSNER-URQUELL vs. PSKJ 3:2 S3
14:45 Y1-X4 UBALS ŠPINDL vs. IBK BOROVIČKA 2:1sn S4


BULDOK CUP 2016 - SEMIFINÁLE
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK KLÍČ
15:00 S1-S3 MORGAN BOYS vs. PILSNER-URQUELL 3:2sn V1/P1
15:15 S2-S4 BOB vs. UBALS ŠPINDL 3:2sn V2/P2


BULDOK CUP 2016 - O 3. MÍSTO
ČASLOS TEAMVS.TEAM VÝSLEDEK
15:40 P1-P2 PILSNER-URQUELL vs. UBALS ŠPINDL 4:5


BULDOK CUP 2016 - FINÁLE
ČASLOS TEAM VS. TEAM VÝSLEDEK
16:00 V1-V2 MORGAN BOYS vs. BOB       10:1


BULDOK CUP 2016 - KONEČNÉ POŘADÍ
NÁZEV TEAMU SKÓRE MÍSTO
MORGAN BOYS   1
BOB   2
UBALS ŠPINDL   3
PILSNER-URQUELL   4
AZ VRÁTNO   5
PSKJ   6
IBK BOROVIČKA   7
FBT ŽĎÁR NAD METUJÍ   8
ZA STYK VŠE   9
POZDNÍ SBĚR   10
FBC OREL RTYNĚ   11
CELEBRITY   12
KUTNÁ HORA   13
KANÁRCI   14
FC ATTACK BROUMOV   15
POHODÁŘI BROUMOV   16
IBK BUDWEIS   17
KŘESOUŠOVÉ   18